Sponsorlar

koleksiyoncular.jpg

reklam2.jpg

Dost Siteler

  geziyorum.png

Hava Durumu

Ziyaret

Bugün59
Dün473
Bu Hafta532
Bu Ay9272
Toplam758609

(C) Fliesenstadt
Sonunda


En sonunda, hem biraz vakit, hem de yeni fikirler bularak, kuruluşunda çok amatör bir ruhla hazırlamış olduğumuz web sitemizi yenilemeyi başardık; aslında çok basit birşeydir, ama bilirsiniz işte, kimse bir türlü el atmaz, ama sonunda oldu. Umuyorum, bu web sitesi sayesinde daha geniş bir  Land Rover kullanıcı ve meraklı kitlesine ulaşabileceğiz. 

Web sitesini tasarlarken gelmeyi hedeflediğimiz nokta, bugüne kadar paylaşamadığımız teknik yazışmaların artık geniş katılımla FORUM kısmında tartışılması ve ihtiyacı olan insanların geri dönüp aradığı konu hakkında yazılanları okuyabilmesiydi. Herkesin en çok hoşuna giden galeri sayfasını da video ve fotoğraf olarak ikiye ayırdık; bu galerilerde, LROTürkiye gezilerinin veya sizlerden gelen LAND ROVER içerikli fotoğraf ve videoları yayınlayabileceğiz. Haberler kısmında sizlerden gelen veya bizlerin kulağına çalınmış bizlerle veya yine Land Rover ile ilgili haberleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız. LROTürkiye üyesi yazarlarımızdan gelen, gezi ve teknik içerikli yazıları da yine sitemizde bulabileceksiniz..

Dışarıdan bakıldığı zaman bugüne kadar yanlış anlaşılmış LROTürkiye kavramını da, zaman içerisinde yine bu site ile daha iyi anlatma fırsatımız olacak. Tarihinden dolayı Land Rover araçlar her ne kadar bununla bağdaştırılsa da,  LROTürkiye’nin sadece bir off road veya piknik grubu olmadığını; Land Rover ve onunla ilgili her türlü konunun ve arkadaşlığın paylaşılabildiği bir platform olduğunu görebileceksiniz. Bizler evimize giderken ormanın çamurlu yollarını kestirme olarak kullanabilir; ama ertesi gün aynı arabayla işimize veya bir partiye gidebiliriz. Kısacası Land Rover, bizim yaşam tarzımızdır.

Bundan sonrası ise siz dostlarımıza kalıyor; gelin ve siteyi yaşatın. 

Ne diyorduk; bir Land Rover için, ne bir tepe çok diktir, ne de bir çukur çok derindir. 

Ümit ÇUKUREL
LROTürkiye

kucuk-logo.jpg